Anti Spam

Kokularımız

Geniş koku yelpazesi

kokular bilgi

ADVIES AANVRAGEN

Na aanvraag neemt een van onze adviseurs zo spoedig mogelijk contact met u op.

Koku Algısı

Koku algısı, müşteri ve çalışanların davranışlarını olumlu olarak etkileyip satışı artırabilir. Rekreasyon, restoran, otel, okullardan toplu taşıma ile taşıma sektörüne kadar her tür branş için mükemmel şekilde uygundur.
Perfect Geur'un geniş yelpazeli aromalı kokuları, her hedef grup ve yaşam/çalışma ortamı için koku tipinde iyi bir seçim yapma olasılığı sunmaktadır. Yanlış bir koku mu seçtiniz? Bu konuyu sizinle beraber çözebiliriz. Bir deneme odası, dişçideki bekleme salonundan veya yemek odasından farklı kokmalıdır.

SAĞLIK

Sağlık

KONAKLAMA

Konaklama

PERAKENDE

Perakende

EĞLENCE

Eğlence

ULAŞIM

Ulaşım

AQUA
DRINKS
FOREST
WELLNESS
NATURE
FRESH FRUIT

KOKU KATEGORİLERİ

Aqua Deniz suyu, Dağdan gelen kaynak suyu, Yıkama losyonu
Drinks Kahve, Çay, Limon suyu, Taze meyve suyu
Forest Ahşap, Nem
Wellness Lavanta, Biberiye
Nature Çimen, vb.

PERFECT KOKULARI

Perfect Geur'un aromalı kokuları, gelişmiş mikro difüzyon teknolojisini kullanır. Bu, sıvı aromaları hafif bir sis tabakası oluşturan ve havada hemencecik yayılan minik zerreciklere dönüştürür. %100 doğal yağ kokuları, koku dağılımının etkisini maksimuma çıkaracak şekilde tasarlanmıştır ve büyük alanlara daha fazla yoğunlukta parfüm verebilir. Bu teknolojide sıcaklık, alkol, propelant ve zararlı kimyasal kullanımı yoktur!

Yüksek teknoloji ürünü koku makinelerinin kullanımı kolaydır. Cihaz prize taktığınız anda çalışmaya başlar. Çalışma, tamamen şirketinizin spesifik ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Sistem çok kolay değiştirilebilecek örüntüler içerir.

KENDİNİZE ÖZEL KOKUYU KEŞFEDİN

Öneriler için hemen iletişime geçiniz danışma